مشاوره حقوقی اداره کار

مشاوره حقوقی اداره کار

اگر شما کارگر هستید و می‌خواهید از کارفرمای خود بابت حق و حقوق ایام کارگر شکایت نمایید و نیاز به مشاوره حقوقی اداره کار دارید، می توانید از وکلای اداره کار مشاوره حقوقی بگیرید. این مشاورین فعال در زمینه رابطه کارگر وکارفرمایی

در مورد محل طرح شکایت، حقوقی که کارگر میتواند مطالبه نماید، بیمه بیکاری و سایر حقوق شخصی کارگر، مشاوره داده و در صورت در خواست کارگر وکالت انها را برای طرح دعوا به عهده می گیرند.

مشاورین در زمینه کارشناسی روابط کار با در نظر گرفتن مدت زمان کارکرد کارگر، پایه حقوق این شخص ،داشتن یا نداشتن قرارداد، نحوه دریافت حقوق و رسید های امضاء واعطاء شده از جانب کارگر و کارفرما، تمامی حقوق قابل استیفاء کارگر را محاسبه می نمایند.

 

وکیل اداره کار چه کارهایی انجام می دهد؟

همچنین در بسیاری موارد شخص کارفرما برای اینکه بیش از اندازه محکوم نشود یا رابطه کارگر و کارفرمایی را از میان ببرد نیاز به مشاوره در زمینه اداره کار خواهد داشت.

در واقع اثبات رابطه کارگر، کارفرمایی به نفع کارگر و عدم اثبات آن به نفع کار فرما است.

مشاورین اداره کار در مرحله هیئت تشخیص و هم هیئت حل اختلاف می توانند کارگر یا کارفرما ما را یاری نمایند و با مشاوره و معاضدت های خود، راه را برای پیروزی موکل همراه سازند.

 

خدمات تهران وکیل در دیگر کشورهای تهران :

وکلا و مشاورین اداره کار در شهرهای تهران – کرج – اصفهان فعالیت کرده و در تمامی موضوعات مربوط به رابطه کارگر و کارفرمایی با داشتن سابقه طولانی و موفقیت های فراوان هم کارگر وکارفرما را برای رسیدن به موفقیت یاری می نمایند.

اگر نیاز دارید که بهترین وکیل اداره کار، تمامی کارهای اداره کار شما را انجام دهد، تهران وکیل بهترین گزینه برای شما است زیرا دپارتمان اداره کار تهران وکیل دارای چندین وکیل مجرب زن و مرد است که قادر خواهند بود کار شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

جهت مشاوره حقوقی اداره کار با وکیل اداره کار می توانید ابتدا از مشاوره ما استفاده کنید و در صورت نیاز به وکیل حضوری به دفتر تهران وکیل مراجعه کنید.